Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Prekių grąžinimas

  • Visoms elektroninėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiame prekės grąžinimo garantiją, kuri nustatyta vadovaujantis LR įsakymu Nr. 217 „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės“. 
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, taip pat nepraradusi prekinės išvaizdos, t. y. nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Netaikoma tik tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
  • Grąžinamos prekės neturi būti pažeistos ar kitaip kliento sugadintos, taip pat turi būti pridėtas prekės pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita-faktūra), bei raštiškas prašymas dėl prekių grąžinimo su nurodytais prekės trūkumais. Visas siuntimo išlaidas, grąžinant prekę, padengia pats pirkėjas.
  • Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekių pardavimo dienos, pakeisti ją analogiška preke. Jeigu neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Prekės į kitas prekes nekeičiamos.
  • Mes neatsakome už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitomis savybėmis gali neatitikti realių prekių savybių dėl Jūsų naudojamos įrangos ypatybių. Taip pat neatsakome už tai, jei Jūs neatidžiai skaitėte prekių aprašymus. Nė viena iš šių priežasčių nėra pagrindu grąžinti prekes.
  • Dėl prekių grąžinimo kreiptis info@lieknejimopaslaptis.lt